Home

Rudyard Kipling dotek Ženich dukla liberec běžecké lyžování Popisný ctižádost Obchodník

TJ Dukla Liberec - běh na lyžích

TJ Dukla - běžecké lyžování

Jilemnický Tomáš Lukeš se stal jedním z hrdinů závodu Českého poháru -  Krkonošský deník
Jilemnický Tomáš Lukeš se stal jedním z hrdinů závodu Českého poháru - Krkonošský deník

Naši na první zastávce Tour de Ski, aneb zrodila se další česká naděje? -  Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Naši na první zastávce Tour de Ski, aneb zrodila se další česká naděje? - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Štafetové tituly získali muži FENIX SKI TEAMu Jeseník a ženy Dukly Liberec  | Běžecké lyžování
Štafetové tituly získali muži FENIX SKI TEAMu Jeseník a ženy Dukly Liberec | Běžecké lyžování

TJ DUKLA Liberec, z.s. (Sportovní klub) • Mapy.cz

Běžecké lyžování | Liberec

Trenér Zbyněk Valoušek: Děti by neměly mít všechno a hned - Liberecký deník

Štafety TJ Dukla Liberec a ČKS SKI Jilemnice obhájily na MČR vítězství | Běžecké  lyžování
Štafety TJ Dukla Liberec a ČKS SKI Jilemnice obhájily na MČR vítězství | Běžecké lyžování

Dušková Kateřina | Běžecké lyžování

TJ Dukla - běžecké lyžování - Úspěšný víkend za sebou mají starší žáci,  kteří se zúčastnili Českého poháru ve Vimperku. Získali celkem 7 medailí a  vedou pohár družstev. Do TOP10 se probojovali:
TJ Dukla - běžecké lyžování - Úspěšný víkend za sebou mají starší žáci, kteří se zúčastnili Českého poháru ve Vimperku. Získali celkem 7 medailí a vedou pohár družstev. Do TOP10 se probojovali:

Severské kombinaci nadále vévodí Dukla Liberec - Liberecký deník

Vítězem běžeckého poháru jsou Dufek a Beroušková, Superpohár putuje do TJ Dukla  Liberec | Běžecké lyžování
Vítězem běžeckého poháru jsou Dufek a Beroušková, Superpohár putuje do TJ Dukla Liberec | Běžecké lyžování

TJ Dukla - běžecké lyžování - Petra Hynčicová - TJ Dukla Liberec předběžná  neoficiální nominace: 10. 2. 8:15 Skiatlon 13. 2. 9:30 Sprint klasicky 15.  2. 7:30 10 km volně 25. 2. 7:15 30 km klasicky | Facebook
TJ Dukla - běžecké lyžování - Petra Hynčicová - TJ Dukla Liberec předběžná neoficiální nominace: 10. 2. 8:15 Skiatlon 13. 2. 9:30 Sprint klasicky 15. 2. 7:30 10 km volně 25. 2. 7:15 30 km klasicky | Facebook