Home

Oznámení Péče Pákistán krasobruslení na olympijských hrách Spravovat Watt román

Krasobruslení na ZOH 2022 ᐈ program ⛸️ výsledky a medaile | BetArena.cz

ZOH 2022 | Návrat Rusů na trůn, po osmi letech vyhráli krasobruslařská  družstva - iDNES.cz
ZOH 2022 | Návrat Rusů na trůn, po osmi letech vyhráli krasobruslařská družstva - iDNES.cz

Sourozenci Taschlerovi proklouzli z krasobruslařské kvalifikace na olympijské  hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sourozenci Taschlerovi proklouzli z krasobruslařské kvalifikace na olympijské hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

První zlato pro sportovce z Ruska. Mladičká Alina Zagitovová vyhrála soutěž  krasobruslařek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První zlato pro sportovce z Ruska. Mladičká Alina Zagitovová vyhrála soutěž krasobruslařek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Krasobruslení: Martin Bidař a Jelizaveta Žuková vybojovali OH. - CNN Prima  NEWS
Krasobruslení: Martin Bidař a Jelizaveta Žuková vybojovali OH. - CNN Prima NEWS

Životní jízda. Březinová překvapila v Pekingu, kvůli Rusce hrozí skandál -  Frýdecko-místecký a třinecký deník
Životní jízda. Březinová překvapila v Pekingu, kvůli Rusce hrozí skandál - Frýdecko-místecký a třinecký deník

Do sportovního důchodu v pouhých šestnácti letech. Krasobruslařka Alisa Liu  opouští ledovou plochu
Do sportovního důchodu v pouhých šestnácti letech. Krasobruslařka Alisa Liu opouští ledovou plochu

Ruští krasobruslaři budou mít místo MS vlastní soutěž: Závodit bude i  Valijevová! | Blesk sport
Ruští krasobruslaři budou mít místo MS vlastní soutěž: Závodit bude i Valijevová! | Blesk sport

Krasobruslení na olympijských hrách je plné populární hudby a hip-hopových  hnutí
Krasobruslení na olympijských hrách je plné populární hudby a hip-hopových hnutí

Nejlepší, co jsme mohli ukázat.' Dušková s Bidařem skončili čtrnáctí, v  rekordu vyhráli Němci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nejlepší, co jsme mohli ukázat.' Dušková s Bidařem skončili čtrnáctí, v rekordu vyhráli Němci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Krasobruslení na ZOH 2022 a rozhovor s Michalem Březinou - CNN Prima NEWS

Krasobruslení | Zimní olympijské hry - informace o největší zimní sportovní  události
Krasobruslení | Zimní olympijské hry - informace o největší zimní sportovní události

Krasobruslení na ZOH v Pekingu 2022: informace, program a čeští sportovci

ZOH 2022: Čínská krasobruslařka pod palbou urážek. Jen spadla - CNN Prima  NEWS
ZOH 2022: Čínská krasobruslařka pod palbou urážek. Jen spadla - CNN Prima NEWS

Krasobruslení

Čeští krasobruslaři už mají jistou účast na olympiádě, federace ji  potvrdila třem kategoriím | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští krasobruslaři už mají jistou účast na olympiádě, federace ji potvrdila třem kategoriím | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Krasobruslaři bojují o medaile pod pěti kruhy  už 114 let - iDNES.cz
ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Krasobruslaři bojují o medaile pod pěti kruhy už 114 let - iDNES.cz

Nadvláda Moravskoslezského kraje v krasobruslení! Třetí zlato přidal mladý  objev | Český olympijský tým
Nadvláda Moravskoslezského kraje v krasobruslení! Třetí zlato přidal mladý objev | Český olympijský tým