Home

Obří Zmírnit Namáhavý lezeni na obtiznost Meyella hotovo Prstýnek

Evropský pohár mládeže v lezení na obtížnost a rychlost – Voiron 2018 -  Český horolezecký svaz - ČHS
Evropský pohár mládeže v lezení na obtížnost a rychlost – Voiron 2018 - Český horolezecký svaz - ČHS

V lezení na obtížnost byly mé schopnosti a výkonnost vidět, říká po dvou  stříbrech z MS Adam Ondra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
V lezení na obtížnost byly mé schopnosti a výkonnost vidět, říká po dvou stříbrech z MS Adam Ondra | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Záznam kvalifikace v lezení na obtížnost – ČT sport – Česká televize

Adam Ondra je mistrem světa v lezení na obtížnost | Lidé&Hory

Srovnávací tabulka nejrozšířenějších stupnic obtížnosti v lezení -  HoroAkademie
Srovnávací tabulka nejrozšířenějších stupnic obtížnosti v lezení - HoroAkademie

ING Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2018

🇨🇿 MČR V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST 🇨🇿... - Český horolezecký svaz | Facebook

Vítězství před pěti tisíci diváky. Lezec Ondra ovládl závod světového  poháru - Brněnský deník
Vítězství před pěti tisíci diváky. Lezec Ondra ovládl závod světového poháru - Brněnský deník

Jaký byl Český pohár v lezení na obtížnost na brněnské HUDY stěně? - Český  horolezecký svaz - ČHS
Jaký byl Český pohár v lezení na obtížnost na brněnské HUDY stěně? - Český horolezecký svaz - ČHS

Evropský pohár mládeže v lezení na obtížnost - IMST 2016, Vyrobeno v České  republice - Direct Alpine
Evropský pohár mládeže v lezení na obtížnost - IMST 2016, Vyrobeno v České republice - Direct Alpine

Ondra na ME v kvalifikaci lezení na obtížnost obsadil dělené první místo,  postoupil i Stráník – ČT sport – Česká televize
Ondra na ME v kvalifikaci lezení na obtížnost obsadil dělené první místo, postoupil i Stráník – ČT sport – Česká televize

Adam Ondra je znovu mistrem světa v lezení na obtížnost - Horydoly.cz -  Outdoor Generation
Adam Ondra je znovu mistrem světa v lezení na obtížnost - Horydoly.cz - Outdoor Generation

ME v lezení 2022 Mnichov, Německo ᐈ program, výsledky ✔️ | BetArena.cz

Akademické mistrovství ČR v lezení na obtížnost | UTB

Ondra postoupil na ME do semifinále i v lezení na obtížnost, uspěl i  Stráník | ČeskéNoviny.cz
Ondra postoupil na ME do semifinále i v lezení na obtížnost, uspěl i Stráník | ČeskéNoviny.cz

Ondra postoupil na ME do semifinále i v lezení na obtížnost, uspěl i  Stráník - iDNES.cz
Ondra postoupil na ME do semifinále i v lezení na obtížnost, uspěl i Stráník - iDNES.cz

Český pohár v lezení na obtížnost, Písek - HoroAkademie

SP v lezení na obtížnost – Chamonix 2017 - Český horolezecký svaz - ČHS

1. nominační závod v lezení na obtížnost - Český horolezecký svaz - ČHS

Adam Ondra je opět mistrem Evropy v lezení na obtížnost, zlatem navázal na  bronz z boulderingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Adam Ondra je opět mistrem Evropy v lezení na obtížnost, zlatem navázal na bronz z boulderingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy