Home

zápal plic elektroda Útok lyžování super g Pohlednice solidarita Část

Mistrovství světa v alpském lyžování v Cortině d'Ampezzo: super-G žen

SP lyžování Cortina 2023, Itálie - sjezd, Super G: výsledky ⛷️ | BetArena.cz

Druhé super-G ve Svatém Antonu vyhrála švýcarská lyžařka Gutová-Behramiová  - Sport.cz
Druhé super-G ve Svatém Antonu vyhrála švýcarská lyžařka Gutová-Behramiová - Sport.cz

Ledecká dojela v super-G ve Svatém Antonu šestá. Vyhrála Gutová-Behramiová  - Pražský deník
Ledecká dojela v super-G ve Svatém Antonu šestá. Vyhrála Gutová-Behramiová - Pražský deník

Ester Ledecká na ZOH 2022: páté místo v super-G, 13 setin od medaile |  iSport.cz
Ester Ledecká na ZOH 2022: páté místo v super-G, 13 setin od medaile | iSport.cz

Kriechmayr vyhrál v Courchevelu po sjezdu také super-G – ČT sport – Česká  televize
Kriechmayr vyhrál v Courchevelu po sjezdu také super-G – ČT sport – Česká televize

Super-G mužů vyhrál o setinu Crawford. Připsal si své první vítězství v  kariéře | TN.cz
Super-G mužů vyhrál o setinu Crawford. Připsal si své první vítězství v kariéře | TN.cz

Ledecká dojela v super-G na mistrovství světa čtvrtá - iDNES.cz

Bassinová ovládla super-G a má z mistrovství světa druhé zlato. Stříbrnou  Shiffrinovou porazila o 11 setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Bassinová ovládla super-G a má z mistrovství světa druhé zlato. Stříbrnou Shiffrinovou porazila o 11 setin | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Jan Zabystřan v super-G na finále Evropského poháru na skvělém 13. místě! |  Alpské lyžování
Jan Zabystřan v super-G na finále Evropského poháru na skvělém 13. místě! | Alpské lyžování

Alpské lyžování – Wikipedie

Italkám Savojské Alpy svědčí, královnou super-G je Bassinová. Shiffrinová  má 12. medaili z MS – ČT sport – Česká televize
Italkám Savojské Alpy svědčí, královnou super-G je Bassinová. Shiffrinová má 12. medaili z MS – ČT sport – Česká televize

SP lyžování Kvitfjell 2023 ženy - sjezd, Super G: výsledky ⛷️ | BetArena.cz

Živě: Super-G žen ve Val d'Isere - Aktuálně.cz

Senzace na olympijské sjezdovce. Ester Ledecká má zlato ze super-G mezi  lyžařkami | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Senzace na olympijské sjezdovce. Ester Ledecká má zlato ze super-G mezi lyžařkami | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Bez velké chyby, ale se ztrátou. Ledecká obsadila v super-G třinácté místo  - iDNES.cz
Bez velké chyby, ale se ztrátou. Ledecká obsadila v super-G třinácté místo - iDNES.cz

Švýcarský lyžař Odermatt vyhrál v Lake Louise první super-G sezony -  iDNES.cz
Švýcarský lyžař Odermatt vyhrál v Lake Louise první super-G sezony - iDNES.cz

Na další vítězství v super-G Brignoneová nedosáhla. Rychlejší byla Gutová –  ČT sport – Česká televize
Na další vítězství v super-G Brignoneová nedosáhla. Rychlejší byla Gutová – ČT sport – Česká televize

Rakouská fantazie v Kvitfjellu. Počasím ovlivněné super-G si podmanila  Ortliebová – ČT sport – Česká televize
Rakouská fantazie v Kvitfjellu. Počasím ovlivněné super-G si podmanila Ortliebová – ČT sport – Česká televize

MS alpské lyžování 2023 ve Francii: program, výsledky ⛷️ | BetArena.cz

Shiffrinová si na vyrovnání rekordu musí počkat. Super-G v Kvitfjellu si  podmanila Hütterová – ČT sport – Česká televize
Shiffrinová si na vyrovnání rekordu musí počkat. Super-G v Kvitfjellu si podmanila Hütterová – ČT sport – Česká televize

Ester Ledecká útočila na vítězství. O náskok přišla, udržela TOP 10 |  iSport.cz
Ester Ledecká útočila na vítězství. O náskok přišla, udržela TOP 10 | iSport.cz

Senzační mistr světa! Crawford o setinu obral Kildeho, Zabystřan zkazil  skok | iSport.cz
Senzační mistr světa! Crawford o setinu obral Kildeho, Zabystřan zkazil skok | iSport.cz

Ledecká znovu v desítce. V super-G dojela osmá, vyhrála Curtoniová -  iDNES.cz
Ledecká znovu v desítce. V super-G dojela osmá, vyhrála Curtoniová - iDNES.cz

SP v alpském lyžování živě: Super-G žen - Aktuálně.cz

Ledecká je po divokém sjezdu v nejlepší desítce, v italském super-G si  dojela pro osmé místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká je po divokém sjezdu v nejlepší desítce, v italském super-G si dojela pro osmé místo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy